top of page
Seramik Mumluk

Aile Dizimi
Grup Çalışmaları

Aile Dizimi diğer adıyla Sistematik Konstelasyon, insana aile sisteminin parçası olarak bakar. İnsanın sahip olduğu ısrarcı, tekrar eden, ailede başka kimseleri de etkileyen problemlerin aile tarihinde ataları tarafından yaşanmış hangi travmalardan kaynaklandığını bulgular.

Alman psikoterapist Bert Hellingerin ortaya koyduğu, ailelerde kuşaktan kuşağa aktarılan bağları çözümlemeyi amaçlayan bir psikoterapi yöntemi olarak aile dizimi

Elif Banu Conker ile Aile Dizimi

Elif Banu Conker Kimdir; 

1969 doğumlu Elif Banu İletişim Fakültesi'ni bitirdikten sonra uzun yıllar tekstil sektöründe çalıştı. 2005 yılından itibaren kendi ile ilgili arayışlara giren Elif Banu o günlerde Ezoterik Astroloji ile ilgilenmeye başladı. 2006 yılında Reiki eğitimlerini tamamladı. Daha sonra tarot eğitimi ve Holly Greal, Ra Sheeba, Gümüş Mor Alev uyumlanması aldı. 

2009 yılında Judith Kravitz'den Transformal Nefes® Koçluk eğitimi ve 2014'te Transformal Nefes® Eğitmenlik eğitimini tamamladı. Uzun yıllar nefes seansları yaptı...

2014-2018 yılları arasında Max Dauskardt ve Alemka Dauskardt ( ISCA) Sistematik Konstelasyon ( Aile Dizimi) eğitimleriyle beraber bu alanda uzmanlaşmıştır. Şu anda hem bireysel hem grup seansları düzenlemektedir.

Elif Banu Conker İstanbul Anadolu yakasındaki yüzyüze Aile Dizimi ıuygulamalarını AnÇemberi ev sahipliğinde 

Çapa 1

6 ve 7 Mayıs Aile Dizimi 

Çalışmaya iki farklı gün seçeneği ile katılabilirsiniz 6 Mayıs ya da 7 Mayıs 2023. ( Dilerseniz iki gün de katılabilirsiniz)

Çalışma 13:00'da başlamaktadır. Bitiş saati katılımcı sayısına göre değişmekte fakat en fazla 18:00'da bitmektedir.

Gruplar en fazla 8 kişi olmaktadır.

Katılımcıların tümüne dizim açılmaktadır. Böylece çalışma boyunca hem diziminiz açılır hem temsilci olursunuz.

Öncesinde çalışmak istediğiniz konuyu belirleyebilirsiniz fakat bu zorunlu değidir. Alana geldiğinizde Elif size destek olmaktadır. Aynı zamanda temsilcilik yaptıkça kendinizde başka farkındalıklar yaşayacağınızdan konunuzu ( niyetinizi) değiştirebilirsiniz. 

Çapa 2

Yer: Atakent Mah. Çalıkuşu Sk. No.4 /ÜMRANİYE
Katılım Ücreti: 1500 TL 

 

bottom of page