top of page
Yıldız kümesi
Human Design Koçluğu

Human Design ile
Zihin Koçluğu

Human Design, doğum günü, ay, yıl, saat, şehir gibi verileri kullanarak size bir nevi kullanma kılavuzunuzu anlatan bir sistemdir. Human design ile zihin koçluğu size tasarımınızı öğretip, yaşamın içerisinde hangi strateji ile ilerleyeceğinizi, güçlü ve gelişime açık yanlarınızı farkettirip tam potansiyelinizi yaşamanıza destek olacak bir çalışmadır.

"Ben tasarımımı öğrendiğim anda yaşamımda başıma gelen ve içerisinden çıkamadığım sorunlarımın sebebini tam olarak anladım. o güne kadar barışamadığım özelliklerimin aslında benim potansiyelim olduğunu gördüm ve kendimi tüm bu özelliklerimle çok daha fazla sevmeye ve yaşamaya başladım"

Human design Ra Uru Hu'nun 1987 yılında bulduğu, kendi doğamıza uygun yaşamamızı amaçlayan bir sistem. Geleneksel elementlerini astroloji, Hindu-Brahmin çakra sistemi,  Kabala ve I Ching oluşturuyor. Kuantum fiziği, biyokimya ve genetik kodlarının kullanımında ise modern bilimden esinlenilmiştir. Human Design hakkında daha fala bilgi almak isterseniz buradan blog yazımı inceleyebilirsiniz

Tasarımınızı öğrenme yolculuğu nasıl işliyor?

Human Design ile koçluk almaya karar verdiğinizde iletişime geçmeniz halinde öncelikle sizden doğum tarihi, doğum saati ve yer bilgisi istenmektedir. Tüm bilgilerinizi aldıktan sonra sizinle randevu tarihi belirlemekteyiz.

Bu seanslar yaklaşık 2 buçuk saat sürmektedir ve online- zoom üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Seans esnasında üzerinde durulan konular;

Human design tipiniz

Profiliniz

Strateji ve otoriteniz

Tanımlı ve tanımsız merkezleriniz

Yaşamda zihninizin koşullandığı alanlar, zorlandığınız konular

Potansiyelleriniz, gelişime açık alanlar

Yakınınızdaki kişiler ile ilişkileriniz

Duygular ile ilişkiniz

Tüm bu başlıklar altında kendinizi çok daha iyi anlamanız, keşfetmeniz ve sevmeniz kesinlikle mümkündür.

Seans esnasında kayıt alınmaktadır ve yaşam boyu tekrar tekrar dinlemeniz istenmektedir.

Kendi bilgileriniz ile beraber yakınınızda olan, birebir temasta olduğunuz 2 kişinin daha bilgilerini vermeniz durumunda onlar ile ilişkileriniz, farklarınız üzerine de konuşulup bu alanda yaşadığınız zorlukları da anlamanız sağlanmaktadır.

Seans sonrasında iletişime devam edilip, öğrendikleriniz ile yaşamdaki yeni deneyinizde takıldığınız noktalarla ilgili bir süre danışmanlık almanız sağlanmaktadır.

Çapa 1
Çapa 2

Seans Süresi 2,5 saat
Seans Ücreti: 2000 TL 

 

bottom of page