top of page
Image by Thomas Lefebvre

Nefes & Zihin Koçluğu
Online

Gerçek kendinle tanışmaya hazır mısın?

Birebir seanslar temelde kişiyi zihinsel-bedensel ve duygusal anlamda limitlerinden kurtarıp, kendi gerçek potansiyeline ulaşmasını sağlamaktadır. Şifa kişinin hakikate uyanmasıyla başlar.

İnsan olarak muhteşem bir potansiyelle bu dünyaya geliyoruz fakat 0-7 yaş yaşamız olduğumuz süreç, travmalar ya da kök inançlar sebebiyle özümüzü kaybediyoruz... Bugün, geçmişte aldığımız bu blokajlar sebebiyle tamamen limitli ve hatta kendimizi tamamen unuttuğmuz yaşamlar yaşıyoruz..

Zihin ve Nefes Seansları ile amaç kişileri bu limitleri fark edip, gerçek kendisiyle tekrar bağ kurmasını sağlamaktır. İlişkilerden kariyere, sağlıktan öz değere hayatın her alanında zihinsel yapımız ve nasıl nefes aldığımız çok büyük öneme sahip. Bu iki alanda yapılan çalışmalar hayatınızı dönüştürmek için anahtar niteliği taşıyor...

Online Seanslar Nasıl Gerçekleştirilir ? 

Online Zihin & Nefes Koçluğu Seansları "zoom programı" üzerinden danışan ve koçun belirlediği zaman aralıklarında gerçekleştirilir.

Bulunduğunuz ortamdan her an ve kolaylıkla gerçekleştirebileceğimiz seanslar ile artık Dünya'nın her yerinden katılım sağlayabilirsimiz...

 

Her seans ortalama 1,5 saat sürmektedir. Öncelikle zihin koçluğu ile üzerine çalışılacak konuda derinleşilip, arkasından online nefes terapisi uygulanmaktadır. 

Şifa için hakiki bir niyet ettiğimizde artık atacağımız her adım bize derinden hizmet eder....

İstediğiniz hayata neden bir türlü ulaşamadığınızın yanıtı bilinçaltınızın karanlıkta kalmış hatalı inançlarında yatıyor. Bu keşif yolculuğunda zihin koçluğu size ışık tutar ve bundan sonraki süreçte kendi ışığınızı yakmanız için size gücünüzü hatırlatır. 

Çapa 1

Online Nefes seansı nasıl ilerler? 
  • Katılımcı seans boyunca evinde oluşturduğu alanda gözleri kapalı ve yatar pozisyonda durmaktadır.

  • Yapması gereken koç ile uyumlu bir şekilde ağızdan (günlük yaşamda burundan nefes alıp veriyoruz unutmayalım ! Ağız nefesi sadece seans esnasında kullanılır ) derin ve bağlantılı nefesler almaktır.

  • Seans boyunca koç, kişiyi her an yönlendirir ve afirmasyonlar verir.

  • Seans esnasında blokajların çözülmesiyle kişi duygu boşalması yaşayabilir ve sonrasında derin bir rahatlamaya geçer.

  • Çalışılan konu ile bağlantılı olarak bedenin enerji bölgelerinde nefes ile açılımlar sağlanır.

  • Çalışma sonunda 10dk derin dinlenme prosesi başlar.

  • Çalışma sonunda seans dışında uygulanacak egzersizler ve ödevlerle kişi desteklenir.

İlk nefes seansı sonunda koç , kişinin nefes alma alışkanlıklarına bakarak yaşamdaki davranış biçimi, yaşadığı tıkanıklıklar, sorunlar konusunda bir analiz yapar. Farkındalık için ilk adımlar atılmış olur. Sonraki seanslar mümkün olduğunca araya çok fazla zaman girmeden planlı bir şekilde yapılırsa maksimum fayda sağlanmaktadır. 

Doğru nefes ile ilgili detaylı bilgi ve kendi kendinize yapabileceğiniz yönlendirmeli çalışma için youtube videolarımı izleyebilirsiniz...
Çapa 2

"Eğer tam da şu AN'da artık yaşamını dönüştürmeye, kendi içsel potansiyelini keşfetmeye ve şifanın gerçek anlamıyla tanışmaya hazırsan, Zihin ve Nefes Seansı ile eşsiz yolculuğunu başlatabilirsin...."

bottom of page