Mandala & Nefes Workshop

0
31

Mandala & Nefes Workshop sizlerin de Mandalayı anlayabilmeniz ve onu çizebilir hale gelmeniz için düzenlenmiştir. Ayrıca bu çalışma boyunca nefesinizle tanışacak , meditasyon yapacak ve Mandalanın da etkisiyle “anda kalmayı” başaracaksınız.

Mandala Workshop yaklaşık 3,5 saatten oluşan bir programdır. Çizim yapmanın ötesinde katılımcılar üzerinde birçok konuda farkındalık yaratmayı, dinginleşmeyi, mandalanın kazandıracağı yetiler üzerine odaklanmayı ve bilinçaltında ifade bulmayı bekleyen blokajlarımızın gün yüzüne çıkmasını hedeflemektedir.

“MANDALA ÇİZİM YAPMANIN ÖTESİNDE BİR RUHSAL DÖNÜŞÜM ARACIDIR”

Program akışı aşağıdaki şekildedir

  • Mandala’nın felsefesi, tarihi,örnekleri üzerine anlatım
  • Nefes nedir, nasıl yitirdik, ne yapacağız konuları ve sonra nefes çalışması ve analizi
  • Çizim tekniklerini , püf noktaları
  • Materyaller konusunda bilgilendirme
  • Çizim aşaması

mandala workshop

“Kendinize şehir koşturmasında

bir mola vermek isterseniz Mandala & Nefes Workshop”

Sosyal medya hesapları üzerinden workshop tarihlerini takip edebilir, dilediğiniz tarihler için hemen kayıt yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sekmesinden bana ulaşabilirsiniz.

Kendi grubunu oluştur…

Bu worksopu almak için benim belirlediğim tarihleri beklemek istemiyorsanız… 

*Kendi grubunuzu oluşturup, bir tarih belirleyip benimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizin belirlemiş olduğunuz bir mekanda ya da Delphinmind ofisinde workshop düzenleyebilirsiniz. Katılımcı sayısına göre size özel indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz…

*Özel organizasyonlar, doğum günleri, toplantılar gibi günler için ihtiyacınıza ve belirlediğiniz saat aralığına göre program düzenlenebilmektedir.

*İleri seviye teknik workshoplar ve farklı yüzeylere mandala uygulama çalışmaları konusunda talebe göre workshoplar düzenlenmektedir. Yapacağınız ürünlerin malzemeleri tarafımızdan karşılanıp, ürettiğiniz mandala ile aramızdan ayrılabileceksiniz.

“Yaşamda başlatacağınız büyük değişimler küçük bir adımla başlar”