Bireysel Koçluk Programı

0
30

Nefes & Zihin & Mandala ile Kendine Dönüş Programı

Bireysel koçluk programı kişiye bedensel, ruhsal ve zihinsel seviyede akmayan ya da sürekli sorun varmış gibi görünen yaşamında şifalanmayı amaçlamaktadır. Bireysel koçluk programı esnasında kişi nefes, zihin ve mandala ile tanışacak ve yakaladığı farkındalıklar ile birebir seanslarda problemlerinin köküne inilerek muhteşem bir dönüşüm süreci başlatacaktır.

Doğal nefese kavuşma ve bununla beraber zihinsel ve ruhsal iyileşmeler ilk seans itibariyle açıkça deneyimlenmeye başlanmasıyla beraber , tamamlanması için kişinin durumuna göre ortalama 6 ila 8 seansı tamamlaması önerilmektedir. Bu sebeple programımız özel durumlar haricinde 6 seanslık bir süreçten oluşmaktadır.

DÖNÜŞÜm her zaman programlı olmayı gerektirir 

Her bir seans 2 saat sürmektedir. İlk bir saat anlatım ya da birebir koçluk şeklinde olup, sonrasında nefes seansı yapılacaktır. Programın haftada 2 seans olmak üzere 3 haftada bitirilmesi önerilmektedir.

Bireysel Koçluk Programı Akış

1.Seans:

Nefes ile tanışma seansıdır. İlk bir saat Nefes’in yaşamımızdaki öneminden tutun, neye bağlı olarak bozulduğu, doğal haline döndürüldüğünde yaşamınıza neler getireceği ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olacaksınız. Sonraki bir saat ise ilk seansınız yapılacaktır. Seans esnasında Kişisel Nefes Analiziniz yapılıp seans sonrasında sizinle paylaşılacak ve yaşamınıza yansımaları konuşulacaktır.

2.Seans:

Düşünce yapımız ile tanışma seansıdır. Zihin, duygular, düşünceler ve bilinç hakkında genel bir bilgilendirme ile kendinizle ilgili farkındalıklar edineceksiniz. Bireysel koçluk ile çözmek istediğiniz konu hakkında sizi hangi düşüncelerin yönettiğini orataya çıkarıp sonrasında nefes seansı ile devam edilecektir.

3.Seans:

Mandala ile tanışma seansıdır. Mandala’nın şifalandırıcı etkisiyle çözmek istediğimiz konu üzerine niyet edip çizim yapacak ve bu esnada ortaya çıkan bilinçaltı blokajlarınız üzerine nefes seansı yapılacaktır.

4.seans:

İlk 3 seans edinilen bilgiler ve nefes seansı sonrası açığa çıkan duygu ve düşünceler neticesinde yaşamınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz, çözemediğiniz ya da dönüştürmek istediğiniz alanlarda bireysel koçluk ile çözümlemeler yapılacaktır. Nefes seansı ile çalışma tamamlanır.

5.Seans

İçerik olarak 4. seansın devamı şeklindedir.

6.Seans

2. mandala seansı ile farklı tekniklerde ileri seviye çizim yapılıp niyet belirlenecek ve son nefes seansı ile dönüşümün etkileri üzerine kişinin yeni yaşam planı çizilecektir.

Bu çok özel programı deneyimlemek ve yaşamınızdaki dönüşümü başlatmak için lütfen benimle buraya tıklayarak iletişime geçin…

*İhtiyaçlarınıza göre bir program ve randevu oluşturulmaktadır.

Nefes Hakkında detaylı bilgi için tıklayın…

Mandala Hakkında detaylı bilgi için tıklayın…